Finde den Job, der zu dir passt.

Monter instalacji sanitarnych! (m/w/d) Praca bezpośrednio u naszego klienta!

(MONTER-EHOT-123)

Dla naszego klienta z Hamburga, specjalisty w instalacjach grzewczych i sanitarnych poszukujemy Hudraulików monterów instalaci sanitarnych:

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
   (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)

doświadczenie na Stanowisku
prawo jazdy kat. B i samochód

Czego możesz się spodziewać:
• Zarobki od 14,50€ Brutto do 17€ Brutto
plus 30€ netto diety dziennie plus płacimy za Mieszkanie
• Do 30 dni urlopu
• Roczne płatności specjalne (premia świąteczna i urlopowa)
• Wysokiej jakości i spersonalizowana odzież robocza
• Ekskluzywne zniżki pracownicze dla znanych marek
• I oczywiście stała umowa niemiecka na czas nieokreślony

Twoje zadania:
samodzielna instalacja sanitarna wody zasilającej i kanalizacji
kompleksowa instalacja łazienek
kompletny montaż kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, wanien itp.

Imagetext / Arbeitgebervorstellung
Arbeitgeberleistungen / Unternehmensangebot
Stellendetails
Beschäftigungsort:Hamburg,Bremen i okolice
Einsatztermin:ab sofort
Abteilung:Metall
Referenznummer:MONTER-EHOT-123

Moderne Zeitarbeit Exklusiv GmbH:
• Osoba kontaktowa: Pan Krzysztof Krupczyk
• Rohwedderstr.
13
• 27721 Ritterhude

• Tel. +48 732 081 272
• Tel. Kom. +49 151 17647144 (także WhatsApp)
• Adres E-Mail do aplikacji: bewerbung@moderne-zeitarbeit.de
• Strona internetowa: www.moderne-zeitarbeit.de